محل تبلیغات شما

نرگس و همسرش از دیروز مهمون ما هستن. همسرش مسابقه ماساژ داره و خودش هم اومده همراش. میخوان برای عروسیشون خرید کنن.

دیروز مطب بودم.

-بازم کار خانم "با" به گیر و گره خورده. تراش روکش دادم و الهی شکر خیلی خوب بود. روکش موقت براش چسبوندم ولی همرنگ دندونش نمیشه هر کار کردم. الانم زنگ زد که چسبش افتاده باید برم فردا مطب با زی او ای بچسبونم واسش. فوقش فرق میکنه رنگش دیگه.

- خانم آقای دکتر اومده بود که تراش روکش دادم قالب گرفتم. کار حانوم "رم" هم مثل همیشه به سادگی پیش رفت.  خانوم بی صدا و مظلومی که نه برای معطلموندنش سر کسی داد میزنه. نه برای پول بنده ی خدا چیزی میگه. خانوم "تو" اومده بود دندونشو ترمیم کنه ولی پوسیدگی رو که برداشتم پالپ(عصب دندون) رو میدیدم. می شد بازش نکنم اما برای گیر ترمیم احتیاج به گیر از داخل کانال داشتم. بهش میگفتن باید خیلی منتظر بمونی می گفت ایرادی نداره کار این خانوم دکتر خوبه اخلاقش هم خوبه هر چی لازم باشه منتظر میمونم. منو میگی؟ 

-چهارشنبه از مطب دکتر رضایی زنگ زدن گفتن یه کودک وقت دادیم بیا ببینش. رفتم النای شیش ساله رو دیدم. از اول تا آخرش حتی یک کلمه هم با من حرف نزد. بدون گریه و بداخلاقی نشست اما یه کلمه هم حرف نزد. با بستن پلکاش فقط جواب سوالامو با آره و نه می داد. باباش گفت خیلی خجالتیه. بچه ی خوبی بود. برای فردا دوباره بهش وقت دادن برای یه دندون دیگه ش.

-یادم باشه: برای مریضی که شبش میخواد بره مهمونی تراش زیریا ندم که نخوام روکش موقت بدم!

آه، ای اسفند کرونایی... باید تو را دود کرد...

من از اون مَرداش نیستم!

مهمون داریم چه مهمونی!

هم ,کار ,روکش ,خانوم ,دکتر ,گیر ,نه برای ,روکش دادم ,روکش موقت ,اومده بود ,کلمه هم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زیباترین مکان های گردشگری